2017 metų vasario 25 d. Vaikų retų ligų koordinavimo centro darbuotojai dalyvavo Vaikų retų ligų asociacijos organizuotoje šventėje, vykusioje „ČIOP ČIOP Studijoje“ Žalgirio g. 135, Vilniuje.

Ši spalvinga šventė buvo skirta Pasaulinei retų ligų dienai paminėti bei atšvęsti Užgavėnes. Renginys subūrė reta liga sergančius vaikus ir suaugusiuosius bei jų šeimas.

Šventės dalyviai vaišinosi „ČIOP ČIOP“ komandos paruoštais blynais, klausėsi nuostabios muzikos, kurią dovanojo „Netikėtas duetas“ – obojininkė Justė Gelgotaitė ir smuikininkė Agnė Doveikaitė-Rubinė, o „Kaukių akademijos“ aktoriai ir savanoriai sukūrė puikią atmosferą ir gerą nuotaiką vaikučiams ir jų šeimoms.

Pasaulinė Retų ligų diena kasmet švenčiama visame pasaulyje jau 10-tąjį kartą! Daugiau nei 90-tyje šalių šia proga organizuojami įvairūs renginiai, kuriais skatinama skleisti kuo daugiau žinių apie retas ligas. Šiemet pirmąjį kartą Pasaulinė Retų ligų diena paminėta net keturiose Afrikos šalyse: Botsvanoje, Nigerijoje, Senegale ir Sudane, o taip pat pirmąjį kartą organizuojami retų ligų renginiai ir Saint-Pjere bei Mikelone.